Hakkımızda

Bizimle ilgili birkaç şey

Avrasya Elektrik Proje Mühendislik Elektromekanik sektöründe Elektrik Mekanik tesisatı proje ve taahhüt konularında 2014 yılından bu yana hizmet veren, alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuş ve ekibine kattığı profesyoneller ile her geçen gün sektörde emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana taviz vermediği kalite ve güvenin önceliği ilkesiyle çıktığımız bu yolda teknolojik gelişmelerin ışığında geleceğe doğru emin ve güvenli adımlarla yol almaktayız. Avrasya Elektrik Proje Mühendislik ailesinin hedefi ilkelerinden taviz vermeden kendi sektöründe en iyi olmaktır.

Avrasya Elektrik Proje Mühendislik; çelik konstrüksiyon ve betonarme sanayi yapıları, endüstriyel tesisler, konut ve sosyal tesisler, eğitim ve sağlık kurumları gibi pek çok tesisin elektromekanik proje ve taahhüt işlerini yürütmektedir. Her türlü çelik konstrüksiyon ve betonarme yapı, konut, yüksek standart ve teknoloji gerektiren otel ve hastanelerde, eğtim kurumlarında alışveriş merkezleri ve idari binalarda endüstriyel ve sanayi yapılarında ve fabrikalarda, su arıtma tesislerinde, pompa istasyonlarında, havaalanı yapılarında, enerji üretim santrallarında, sosyal tesisler, tatil köyleri gibi pek çok tesisin olan Elektro Mekanik Sistemler için ihtiyaç duyulan proje ve taahhüt aşamalarında tüm hizmetleri en uygun çözümlerle sunmaktadır.

Projelerimizde müşterilerimize daha kaliteli ve daha ekonomik ürün ve hizmetler sunma konusundaki hedeflerimizi daha da yukarılara çıkarmaya çalışırken, sahip olduğumuz en büyük güç; siz dostlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirebilmek amacıyla, Avrasya Elektrik Proje Mühendislik olarak gerçekleştirdiğimiz başarıların verdiği güven olmuştur.

Saygılarımızla
Avrasya Elektrik Proje Mühendislik

İşin Özü

Dünyanın en güç işi birşeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir.
Mevlana
Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir.
Henry Ford

Hakkımızda

Avrasya Elektrik Proje Mühendislik Elektromekanik sektöründe Elektrik Mekanik tesisatı proje ve taahhüt konularında 2014 yılından bu yana hizmet veren, alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuş ve ekibine kattığı profesyoneller ile her geçen gün sektörde emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana taviz vermediği kalite ve güvenin önceliği

Devamını Oku...>>

Abone Olun

Firmamız ile ilgili güncel haberleri takip etmek için kayıt olun.